Výber vhodného typu okna závisí od druhu stavby, potrieb zákazníka a jeho finančných možností. Všetky okná INCON sú certifikované a pravidelne testované v autorizovanej skúšobni aj na Slovenskej technickej univerzite a na všetky sa vzťahuje rovnaká záruka. Plastové okná INCON sú vyrábané z profilov INOUTIC/Deceuninck od renomovaného nemeckého výrobcu. Ku všetkým oknám INCON je v ponuke široký sortiment príslušenstva a doplnkov.
..: kliknite pre detail :..
 • Plastové okná INCON Elegance v sebe kombinujú nadčasový dizajn, výborné technické parametre a zaujímavú cenu. Vyrábané sú z 5-komorových profilov s modernými oblými tvarmi a stavebnou hĺbkou rámu 71 mm. Biele okná sa dodávajú s bledosivým tesnením. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, poistky proti chybnej manipulácii s kovaním a pánty s nastaviteľným prítlakom pohybu krídla. Okno INCON Elegance laminované fóliou imitujúcou drevo je veľmi výhodnou alternatívou dreveným eurooknám.

 • ..: kliknite pre detail :..
 • Plastové okná INCON Luxury sú exkluzívnym výrobkom pre zákazníkov s najvyššími nárokmi. Integrujú v sebe najnovšie poznatky okennej techniky - stavebná hĺbka rámu 76 mm, 6-komorový systém, predsadené krídlo, tri dorazové tesnenia medzi rámom a krídlom, nadčasové oblé tvary. Okná sú v kombinácii s izolačným trojsklom s Ug=0,6W/m2K ekonomicky výhodnou alteranatívou na použitie aj do nízkoenergetických budov. V bielych oknách majú všetky tesnenia bledosivú farbu. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, mikrovetranie so 6 nastaviteľnými polohami, poistky proti chybnej manipulácii s kovaním a pánty s nastaviteľným prítlakom pohybu krídla.

 • ..: kliknite pre detail :..
 • Plastové okná INCON Luxury ULTRA sú modifikované okná INCON Luxury vyrábané špeciálne pre nízkoenergetické domy. Vonkajšie a vnútorné komory rámu aj krídla sú vyplnené špeciálnou polyuretánovou penou, čím sa spolu s trojsklom s U=0,6 W/m2K výrazne zlepšujú tepelnoizolačné vlastnosti okna. Výnimočné okná INCON Luxury ULTRA sú ďalším dôkazom technického náskoku okien INCON pred konkurenciou.


 • Plastové vchodové dvere
 • Plastové vchodové dvere INCON dosahujú bezkonkurenčnú pevnosť a rozmerovú stabilitu vďaka systému INOUTIC/Deceuninck, ktorý má unikátnu konštrukciu prepojenia oceľových výstuží krídel kovovými odliatkami v rohoch.


 • Farba profilov
 • Plastové profily môžu byť biele alebo laminované farebnou fóliou vrátane rôznych dekorácií verne imitujúcich drevo. Kompletný vzorkovník farieb je u každého predajcu okien INCON.


 • Kovanie
 • Jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s oknom zabezpečuje Winkhaus autoPilot, špičkové kovanie s jedinečnou úrovňou stability, bezpečnosti a funkčnosti. Kovanie okien môže byť otváravé, sklopné, otváravo-sklopné alebo posuvné. Vo všetkých typoch okien Incon sa štandardne používa najnovší typ kovania so striebornou povrchovou úpravou a bezpečnostnou poistkou proti chybnej manipulácii s kľučkou. V kovaní môže byť integrované jednoduché a účinné 4-polohové alebo 6-polohové mikrovetranie.


 • Sklo
 • Izolačné sklá môžu mať podľa želania rôznu hodnotu súčiniteľa prechodu tepla (U = 0,5 – 1,2 W/m2K), zvukovej izolácie a bezpečnosti. Na zvyšujúce sa nároky v klasifikácii skiel podľa koeficientu prechodu tepla reaguje INCON medzi prvými a prispôsobuje sa novým normám. Vo všetkých oknách používame sklá s koeficientom prechodu tepla U = 1,1 (podľa starej normy U = 1,0). Sklá, ktoré podľa novej normy prešli do nižšej triedy (U = 1,2), z ponuky úplne vyraďujeme. V ponuke je široká škála skiel s rôznou farbou, vzorom alebo vloženou ozdobnou mriežkou. Na zníženie rizika rosenia okrajov skiel v zimných mesiacoch je v ponuke sklo s "teplým okrajom", v ktorom je hliníkový rámik na obvode skla nahradený nerezovým rámikom s lepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami.


 • Záruka
 • Výrobca poskytuje 5 ročnú záruku na okná, NK-MONT 2 ročnú záruku na prácu.